Big Burn Türkiye’nin En Büyük Elektronik Müzik Festivali

Burn Enerji İçeceği tarafından organize edilen ülkenin ilk dijital elektronik müzik festival deneyimi Big Burn İstanbul Dijital Festival 2 sahnedeki 16 saat performansla yaz ateşini online’da yakacak!

Big Burn İstanbul, geçtiğimiz 3 yıl boyunca 65 binden fazla müzikseveri ağırlayan, bu yazın en beklenen elektronik müzik etkinliği tüm dünyayı tehdit altına alan Covid-19 virüsü sebebiyle bu kez evlere konuk olacak.

Her yıl daha fazla müzikseveri elektronik müzik ile buluşturmak için yola çıkan Big Burn İstanbul, 9 Mayıs Cumartesi günü ülkenin ilk dijital elektronik müzik festivali deneyimini yaşatmaya hazırlanıyor.

Big Burn İstanbul Dijital Festival’de RX Istanbul ve Orman olmak üzere iki farklı sahnede, lokal ve global isimlerden oluşacak lineup ile 16 saat sürecek bir elektronik müzik ziyafetine imza atacak.

Big Burn İstanbul Dijital Festival adresinden izlenebilecek.

Big Burn Dijital Festival’in lineup’ında global elektronik müzik sahnesinin yıldızlarından;

Victor Ruiz, Philipp Straub, Teenage Mutants, Oc&Verde, Coyu’nun yanı sıra lokal elektronik müzik sanatçılarımızdan Procombo, Evrim de Evrim, Tangun, Cure-Shot, Junior, Ozan Yazgan, Büber performanslarıyla evlerimize konuk olacak.


Ülkenin bu ilk dijital elektronik müzik festivali deneyimini için ajandalarınızda yer ayırın.

Dijital Festival ile ilgili tüm gelişmelerden haberdar olmak ve daha fazlası için ‘Burn Enerji İçeceği’nin sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutmayın!

Burn Hakkında
Ateşi kullanma fikri bizi dünyadaki tüm canlılardan ayıran fikir oldu. İnsanlık olarak taş devrinden beri tüm önemli kararlarımız ateş etrafında şekillendi. BURN Energy de öyle!
Ateşinizi besleyecek pürüzsüz, ferahlatıcı bir lezzet ile eşsiz bir enerji karışımı yarattık. DJ’ler, sanatçılar, yapımcılar ve festival müdavimleri “Light It Up” için ne gerektiğini biliyor. Bir kutu BURN Energy aç ve sen de açıl!
100 ml “Burn” enerji içeceği yaklaşık 15 miligram kafein içerir. Bu oran yaklaşık olarak aynı miktardaki çayın yarısına ve aynı miktardaki Türk kahvesinin üçte birine denk gelir.
Türkiye’de 2003 yılında üretilmeye başlanan “Burn”, günün her saatinde enerjinizi düşük hissettiğinizde yanınızda olan enerji içeceğidir.
1 bardak (250 ml) “Burn” 134 kalori (kcal) içerir.

Buradan diğer yazılarımıza ulaşabilirsiniz.!