CardFinans: “Kalabalık Ramazan sofralarında yeniden buluşmak dileğiyle”

CardFinans, tüm dünyanın içinde bulunduğu bu zorlu günlerde yine pozitif duygulara odaklanan reklam filmiyle Ramazan ayında tüketicisinin yanında olduğunu hissettiriyor.

Reklamfilminde, geçtiğimiz ramazanlarda kurduğumuz kalabalık sofraları göstererek güzel günlerin geleceğine olan inanç vurgulanıyor. Yine bu kalabalık sofralarda hep beraber buluşmak için sosyal mesafenin korunması adına bu ramazan biraz ayrı kalmamız gerektiğine dikkat çekiliyor.

“Hayat Aldıklarından Fazlasıdır” sloganı ile kart sahiplerinin hayatlarında yarattığı anlamlı deneyimleri iletişime taşımaya devam eden CardFinans, reklam filminde internetten yapılanlan market alışverişleri de  dahil tüm market alışverişlerinde geçerli ParaPuan kampanyasıyla bu zor günlerde tüketicisine destek olduğunu da duyuruyor.

Rabarba imzası taşıyan ve yönetmenliğini Ozan Yalabık’ın yaptığı 2018 yılındaki ramazan filmindeki görüntülerden kurgulanan film, “Gelecek  Ramazan’da kalabalık sofralarda yeniden buluşmak dileğiyle.”  mesajıyla son buluyor.

KÜNYE:

Reklam: CardFinans – Ramazan Filmi
Reklam Veren: QNB Finansbank
Reklam Ajansı: Rabarba
Reklam Veren Yetkilisi: Armağan Engel,Banu Akyıl Akıncı, Rengin Çavdar, Ecem Taşcı
Medya Planlama/Satın Alma: People Initiative
Mecra: TV, internet, radyo

Buradan diğer yazılarımıza ulaşabilirsiniz.!

QnBFinansbank Hakkında

Finansbank A.Ş, 26 Ekim 1987 tarihinde Hüsnü Özyeğin’in önderliğinde 4 milyon dolar ödenmiş sermaye ile kurulmuştur. Gerek kurucusu gerekse liderlik takımıyla o dönem kurulan bankalardan temel felsefe ve bankacılığa bakış açısıyla ayrışmış; profesyonel bankacıların hayata geçirdiği, akıllı bankacılığın icra edildiği bir başarı öyküsüne dönüşmüştür.

Türkiye’de halka açılan ilk özel sektör bankasıdır. Hisseleri 3 Şubat 1990 tarihinde İMKB(yeni adıyla Borsa İstanbul (BİST))’de işlem görmeye başlamış olup bu atılımıyla, sektöründe örnek oluşturmuştur.

Türkiye’de dört şube açtıktan hemen sonra 1990 yılında İsviçre’de faaliyet gösteren Privatbank Geneve S.A.’yı (PBG)  satın almış ve adını FB Suisse S.A. olarak değiştirmiştir. 1991 yılında ise Emlak Bankası, Vakıfbank ve Banque Worms ile birlikte Fransa’da Banque du Bosphore’un kuruluşuna iştirak etmiştir. 1994 yılında Finansbank Holland, 1997 yılında Finansbank Russia ve 2000 yılında Finansbank Romania açıldı.

1994 ekonomik krizi ve sonrasında yaşanan gelişmeler, kurulduğu günden itibaren piyasa gelişmelerini yakından izleyen banka  kurumsal tarihinde kilit öneme sahiptir. Süreci doğru okuyan banka , iş planlarını hızlı bir şekilde güncellemiş, bireysel bankacılığa giriş kararı almış ve bu alandaki atılımlarını 1995 yılından itibaren etkin bir biçimde hayata geçirmeye başlamıştır.