Clear Bensu Soral İle Birlikte ‘Daha Güçlü Geri Dön’ Diyor

Clear ’ın ‘Daha Güçlü Geri Dön’ dediği ve dijital kanallarda yayınladığı yeni kampanyasına, marka yüzü Bensu Soral’dan da destek geldi. Sosyal medyada da büyük yankı bulan kampanya ile Clear, herkesi evde geçirilen bu süreçte potansiyelini keşfetmeye teşvik ediyor.

Bugüne kadar yayınladığı reklam filmleriyle herkesi daha iyisini yapmak için cesaretlendiren ve onlara güç veren Clear, ‘Daha Güçlü Geri Dön’ çağrısı yaptığı yeni dijital reklam filmini yayınladı.

Özgüvenin gücüne inanarak hayatın her alanında özgüvenli olmaları için insanlara destek olmayı amaç edinen Clear,

Tüm dünyanın içinde bulunduğu karantina süreci boyunca da onlara kendilerini yeniden keşfetmeleri ve içlerindeki potansiyeli ortaya çıkarmaları için yol gösteriyor.

Clear,  “Dünya mola vermek istediğinde, bunu daha güçlü geri dönmek için kullan” diyerek, kendi evinde olmanın avantajına sahip binlerce kişiye, zorlukları aşarak gerçek potansiyelini keşfetme yolunda eşlik ediyor.

Clear’ın dijital kanallarda yerini alan kampanyasına, markanın ilk Türk kadın yüzü Bensu Soral’dan da destek geldi.

Soral, Clear’ın global kampanyası “#dahagüçlügeridön” kapsamında, tüm dünyanın içinde bulunduğu karantina sürecini nasıl değerlendirdiğini sosyal medya hesabı üzerinden takipçileriyle paylaştı.

Evde geçirdiği günlerde sık sık resim yapan oyuncu, yaptığı paylaşım ile takipçilerine de kendilerini yeniden keşfetmeleri ve içlerindeki potansiyeli ortaya çıkarmaları için çağrıda bulundu.

Bensu Soral’ın sosyal medyada yaptığı paylaşımı birçok ünlü isim ve fenomen de takip etti.

Ünlü manken Didem Soydan, yönetmen ve stil danışmanı Umut Eker ve Bedirhan Soral’ın da içinde bulunduğu birçok isim, karantina sürecinden daha güçlü geri dönmek adına kendilerine belirledikleri hedefleri anlattı.

Clear’ın “Daha Güçlü Geri Dön” kampanya filmi, dijital mecralar üzerinden takip edilebilir, kampanya filmini aşağıdan izlenebilirsiniz.

Buradan diğer yazılarımıza ulaşabilirisniz.!