Nesillerdir annelerin 1 numaralı tercihi olan Dalin, annelerin içi daha da rahat olsun diye yenilediği %98 doğal kökenli içeriğini, Happy People Project imzalı bir reklam filmiyle tanıttı.

Formülü yenilenerek daha saf ve daha doğal hale gelen Dalin Bebek Şampuanı’nın yeni reklam filmi yayına girdi.

Happy People Project tarafından hazırlanan, yönetmenliğini Can Ulkay’ın yaptığı reklam filminde,

Dalin Bebek Şampuanı’nın %98 doğal kökenli yeni içeriği, çocukların çok sevdiği birbirinden sevimli civcivlerle anlatılıyor. Filmde, civcivlerin sihirli bir doğaya yolculuğu gösteriliyor.

Sihirli Bitkiyle Doğaya Yolculuk

Civcivlerin, ektikleri fideyi sulamasıyla uzayan ve doğal bir diyara giden sihirli bitki, Dalin Bebek Şampuanı’nın %98 doğal kökenli yeni içeriğini temsil ediyor.

İzleyiciyi bu doğal ve sihirli diyara götüren reklam filmi, bir anne ile bebeğinin güven ve mutluluk dolu, Dalin Bebek Şampuanı’na has bıcı bıcı keyfiyle son buluyor.

Reklam Künyesi

Reklamveren: Kopaş

Reklamveren Temsilcileri: Sibel Çağlar, Gamze Kuru, Betül Hazer, Cansu Değerli

Yaratıcı Ajans: Happy People Project

Ajans Başkanı: Yaşar Akbaş, Orçun Onural

Strateji Ekibi: Emel Göker, Maral Karagöz

Yaratıcı Ekip: Atilla Karabay, Setenay Özcan, Ahmet Ülkü, Seral Çelikbaş, Nida Filiz, Çağlar Atalay

Müşteri Ekibi: Nathalie Samur, Gözde Nur Akbaş, Gizem Sarıkaya

Prodüksiyon Ekibi: Kerem İlbeyli, Alev Cihan

Prodüksiyon Şirketi: Terra Film Production

Yönetmen: Can Ulkay

Jingle: Jingle House

Animasyon Prodüksiyon Şirketi: Anima İstanbul

Buradan diğer yazılarımıza ulaşabilirsiniz.

Dalin Hakkında:

Dalin markası, Bilim İlaç’ın da kurucusu olan Eczacı Adil Karaağaç tarafından, Kopaş Kozmetik Pazarlama ve Sanayi A.Ş. bünyesine 1983 yılında katıldı.

Dalin, Saç ve cilt bakımında yetişkinlerden farklı ihtiyaçları olan bebeklere özel, ilaç titizliğinde geliştirilmiş ve üretilmiş, hem kaliteli, hem de ulaşılabilir fiyatta ürünler sağlamak hedefiyle, ilk olarak göz yakmayan bebek şampuanı, bebek pudrası ve bebek sabununu annelere sundu.

Kurulduğu ilk günden itibaren çağının ilerisinde titizlikle üretim yapan Dalin üretim tesisi, Türkiye’de kozmetik sektöründe ilk GMP (Good Manufacturing Practice – İyi Üretim Uygulaması) sertifikası alan üretim tesisidir.

Annelere sunulan kalite ve bunun sonucu olarak nesillerdir süregelen güvenin belkemiği, QAS (Quality Assurance System – Kalite Güvence Sistemi) ile güvence altına alınmıştır.

Nesillerdir annelerin tercihi olan Dalin bebek şampuanı, bugün %50’ye yakın pazar payıyla Türkiye’nin bir numaralı bebek şampuanıdır.

Ayrıca bebek bakımındaki uzmanlığını, saç bakımından cilt bakımına, bebek çamaşır bakımından annelere özel ürünlere kadar genişletmiş olan Dalin;

Bugün şampuan, bebek yağı, pişik önleyici krem, ıslak havlu, bebek bakım örtüsü, bebek ve hassas ciltlere özel geliştirilen bebek deterjanı ve yumuşatıcısı gibi toplam 16 farklı kategoride, 69 farklı ürün çeşidini annelere sunan, annelerin tüm ihtiyaçlarına cevap veren bebek bakım markasıdır.