FLO Sağlık Çalışanlarına ve Milli Dayanışma Kampanyası’na 3 Milyon Liralık Destek

Ülkemizi etkisi altına alan yeni tip koronavirüs (COVID-19) ile mücadele kapsamında tüm kamu kurum ve kuruluşları ile dayanışma içinde çalışan FLO, önlem amacıyla sağlık çalışanlarına 40 bin çift ayakkabıyı ulaştırdı.
Milli Dayanışma Kampanyası’na da 1 milyon TL bağışta bulunan FLO toplamda 3 milyon TL’lik bir bağış gerçekleştirdi.

FLO, Türkiye ayakkabı sektörünün lider markası FLO, COVID-19 pandemisi ile mücadele kapsamında ilk günden itibaren alınması gereken tüm önlemleri aldı.

Mağazalarını çalışanlarının ve müşterilerinin sağlığı adına geçici olarak kapatırken, fabrikalarında da yine tüm çalışanlarının güvenliği adına üretimine geçici olarak ara verdi.

Sağlık çalışanlarına yönelik “hastanede kullanılan ayakkabıların hastane dışına çıkartılmaması” tavsiyesinden hareketle;

ilk etapta 15 bin çift ayakkabıyı Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü aracılığıyla sağlık çalışanlarının ulaştıran marka,

25 bin çift ayakkabı daha göndererek toplamda 2 milyon lira değerinde 40 bin çift ayakkabı bağışladı.

Ayakkabı bağışına ek olarak koronavirüs salgını nedeniyle “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” sloganıyla başlatılan

Milli Dayanışma Kampanyası’na da 1 milyon TL bağışta bulunan marka; ayni ve nakdi olarak toplam 3 milyon TL’lik bir bağış gerçekleştirdi.

Marka Hakkında

1960 yılında Ahmet Ziylan tarafından küçük bir atölyede temelleri atılan FLO Mağazacılık, bugün Türkiye ayakkabı pazarının tartışmasız lideri konumundadır. … Mağazaları ile Türkiye’nin hemen her noktasına ulaşan marka, yurt içinde 500’e yakın mağaza, yurt dışında ise 20 ülkede 100’ün üzerinde mağaza ile hizmet vermektedir. Marka bünyesinde bulunan çok markalı sneaker konseptli IN Street’in satış noktaları da FLO’nun satış ağını her yıl güçlendirmekte ve yayılımını artırmaktadır. Sonuç olarak, sürekli yeni mağazalar açan FLO Mağazacılık, Türkiye ve yurt dışında yakın coğrafyada 2019 sonu itibariyle 600’ü aşkın mağazaya sahiptir.

Buradan diğer yazılarımıza ulaşabilirsiniz.!