Türkiye’nin dört bir yanındaki ihtiyaç sahiplerinin nitelikli ve güvenilir sağlık hizmetlerine kolayca erişmeleri amacıyla kurulan sağlık hizmetleri karşılaştırma platformu Heryerdesaglik.com, iletişim danışmanı olarak Contactplus İletişim Hizmetleri’ni seçti.

Türkiye’nin önde gelen sağlık kuruluşlarının çeşitli hizmetlerine ilişkin farklı tekliflerini adresinden yayınlayarak, kullanıcıların kendilerine en uygun sağlık hizmetleri seçmelerine olanak tanıyan marka, Contactplus’ın 360 derece iletişim çözümlerinden en kapsamlı şekilde yararlanarak PR’ın yanı sıra reklam ve dijital iletişim çalışmalarıyla hızlı büyümesini sürdürecek.   

İşbirliği kapsamında Contactplus, geliştireceği projelerle Heryerdesaglik.com ’un uzun vadeli bir iletişim süreci oluşturmasına katkıda bulunurken marka algısını daha da yukarı taşıyacak. Contactplus İletişim Hizmetleri; teknoloji, gıda, turizm ve e-ticaret gibi birçok farklı alandaki müşterilerine stratejik çözümler sunmaya devam ediyor.

Contactplus İletişim Hizmetleri hakkında:

2004 yılında kurulan Contactplus İletişim Hizmetleri, farklı sektörlerden geniş bir müşteri portföyüne sahip. Medya iletişimi, marka itibar yönetimi ve dijital strateji danışmanlığı gibi yeni nesil iletişim çözümleri sunan Contactplus, müşterilerine sunduğu 360 derece iletişim çözümleriyle online ve offline medyaya yönelik stratejiler üretiyor.

“Yeni nesil dijital iletişim üssü” olma hedefiyle hareket eden Contactplus, yenilikçi çizgi altı reklam tasarımları ve dijital pazarlama stratejileriyle danışmanlık sunduğu markaların iletişim dilini oluşturuyor. İDA (İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği) üyesi olan Contactplus İletişim Hizmetleri, yurtdışındaki iş ortakları aracılığıyla müşterilerine uluslararası alanda da hizmet üretiyor.

Buradan diğer yazılarımıza ulaşabilirsiniz.