Markalardan Haberler..

Hikayemiz

PRNEWSTR,

İçinde bulunduğumuz dünya, globalleşmeyle birlikte hızlı bir dönüşümün içine girdi. Başta iletişim olmak üzere birçok kavram yeniden şekillendi ve farklı bir boyut kazandı. Kişilerin haber alma hızı, haber okuma anlayışı ve tüketim davranışlarında da farklılıklar yaşanmaya başladı.

Böyle bir döngü içerisinde “hız” kavramı şaşırtıcı bir şekilde önem kazandı. Hızla birlikte “kaliteli“ içeriklerle kişilerin karşısına çıkmak da önemli noktalardan birisi oldu. Haber kaynakları da bu hıza ve dönüşüme göre kendilerini yenilediler. Bu sayede güncel, hızlı ve okuyucu karşısında tatmin sağlayabilecek kaliteli içerik geliştirdiler, geliştirmeye de devam etmektedirler.

Ülkemizde gündemle ilgili birçok haber alma kaynağı varken, PRNEWSTR olarak bizler de markaların, şirketlerin ve STK’ların hayata geçirdiği birçok projeyi, haber içeriklerini ve iletişim çalışmalarını, böylesine hızlı yaşanan ve değişen bir gündemde sizlere çerçeveleyerek sunmak istedik.

PRNEWSTR olarak, ekibimizle birlikte markalardan, şirketlerden ve STK’lardan seçtiğimiz haberleri günlük olarak sizlerle buluşturmaya başladık.

PRNEWSTR’yi genel olarak ‘Markalardan Haberler’ olarak yorumlayabilirsiniz. Dönüşen ve sürekli yenilenen bu dünyada ekibimizle birlikte sizleri sıkmadan elimizden geldiğince kaliteli içeriklerle   buluşturmayı amaçladık.

PRNEWSTR ekibi, iletişim sektöründe Reklam ve Halkla İlişkiler alanlarında ilgili kurumlarda kariyerlerine devam eden, aynı zamanda da www.prnewstr.com’un haber içerikleri hazırlayan bir arkadaş topluluğundan oluşmaktadır. Umarız sizler için seçtiğimiz ve derlediğimiz içeriklerden keyif alırsınız.

İletişimle Kalın !