Sağlık çalışanlarımız, içinde bulunduğumuz olağanüstü pandemi koşullarında, her gün her saat insanüstü çabalarla mücadele etmeye devam ediyor.

Cildin kendisinden ilham alan NAOS, son dönemde temizleyici ve dezenfektan kullanımı kaynaklı,

Yoğun cilt kuruluğuna maruz kalan sağlık çalışanlarımızın binlerce Bioderma Atoderm ürünüyle yanında yer alıyor.

NAOS çatısı altında yer alan Bioderma, Türkiye’deki tüm karantina hastanelerinin Yoğun Bakım ve Dermatoloji üniteleri ve

Aynı zamanda korona virüs salgını sürecinde fedakârca hizmet veren Türkiye’de bulunan tüm* eczanelere yoğun cilt kuruluğuna özel formüle edilmiş Atoderm ürünleriyle destek oluyor.

Bioderma olarak, sağlık çalışanlarımızı ve onların temizleyici ve dezenfektan kullanımı kaynaklı cilt kuruluğuna maruz kalmalarını çok önemsiyoruz.

Bu süreçte ciltlerinin koruyucu bariyerinin onarılmasına yardımcı ürünlerimizle, bir nebze de olsa katkı sağlamayı amaçlıyoruz.

Tüm kalbimiz ve desteğimizle onların yanında olmaya da devam edeceğiz.

NAOS ailesi (Bioderma, Institut Esthederm, Etat Pur) olarak sağlık çalışanlarımıza bu süreçte gösterdikleri özveri ve emekleri için

Bir kez daha sonsuz teşekkürlerimizi sunuyor, sağlık ve mutluluk dolu günler diliyoruz. #Naos #CareFirst #Önceönemse

Bioderma Hakkında

Dermatolojinin hizmetindeki ekobiyoloji. Cilt sağlığını kalıcı olarak korumak için.

Ekobiyoloji, cilt ekosistemini daha iyi korumak ve cildin doğal mekanizmasını güçlendirmek için NAOS yaklaşımının kalbinde yer almaktadır.

Cildi olması gerekenden fazla tedavi etmek yerine, cilde ayrıca kendi biyolojisiyle uyum içerisinde yaşamayı öğrenmek gerekir… Bioderma, Institut Esthederm ve Etat Pur markaları bu ana fikir çerçevesinde doğmuştur.

Her markanın misyonu NAOS’un daha geniş kapsamlı olan tutkusuna katkıda bulunuyor. Dünyaya bakmanın bir yolu, nihai amacını asla unutmayacak bir gelecek inşa etmek için bir statükoyu sürekli sorgulama ve bu statükoya meydan okuma arzusudur: insanlık.

Günümüzde, 100 ülkede faaliyet gösteren ve her zaman olduğu gibi son derece bağımsız olan NAOS, evrensel değeri ve yaklaşımının özgünlüğü ile dünya çapında tanınmayı amaçlamaktadır.

Bu hedefe ulaşmak için NAOS, kapsamını cilt bakımından insan sağlığına (sağlık, güzellik, iyilik) genişletecektir.

Buradan diğer yazılarımıza ulaşabilirsiniz.!