Türkiye’nin lovemark’ı Penti, sadece erkeklere özel yepyeni bir marka ile tüketicisini buluşturuyor. Yeni nesil erkekler için tasarlanan Yeni Penti Men, ilk koleksiyonunu babalar gününde ‘Yeni Nesil Babalara, Yeni Penti Men’ kampanyası ile tanıttı.

Trendy detayların rahatlıkla buluştuğu Yeni PENTİ MEN koleksiyonu erkeklere konforlu, eğlenceli ve dinamik bir ev stili ve iç giyim rahatlığı sunuyor.

İşte Karşınızda Yeni Nesil Babalar…

Birçoğumuz evlerde kalınan bu dönemde babaların da değişimine şahit oldu. Babalarımız
işlerine evlerinden devam ederken, bir yandan da çocuklarının en yakın oyun arkadaşı, mutfağın en yetenekli aşçıları oldular. Yenilendiler ve güncellendiler.

Penti Men, Türkiye’nin önde gelen Influencer aileleri ile yayınladığı reklam filminde işte tam da bu eğlenceli anlara ve koleksiyonun detaylarına dikkat çekiyor.

 • Reklamveren: Penti
 • Reklamveren Yetkilisi: Yiğit Kalafatoğlu, Çiler Kocaman, Gizem Yenibayrak, Serpil Kahraman
 • Reklam Ajansı: Cosmos
 • Ajans Başkanı: Barın Özgirgin
 • Sanat Yönetmeni: Osman Çanakcı,
 • Fikir ve Reklam Yazarı: Oğuzcan Önver
 • Marka ve Strateji Lideri: Hürrem Sultan Atay
 • Strateji: Demet Öztaş, Buse Alkan
 • Marka Yöneticisi: Nadire Şıpka
 • Sosyal Medya Yöneticisi: Seza Mengi, Zeynep Orhan
 • Prodüksiyon Şirketi: Contentinopolis
 • Yönetmen: Tugay Güntekin

Buradan diğer yazılarımıza ulaşabilirsiniz.!

Penti Hakkında:
Türkiye’nin iç giyim devi Penti, tüm Türk kadınları tarafından tercih edilen, beğenilen ve arzu edilen lider marka olarak konumlanmaktadır. Var olduğu iç giyim, çorap giyim, plaj giyim ve ev giyim kategorilerini domine eden ve lider pozisyonu ile pazara yön veren Penti, marka sağlığı araştırması U&A’ye göre Türkiye’de %99,8 marka bilinirliğe sahiptir.
Ayrıca, çorap kategorisinde % 63, iç giyim kategorisinde% 39, ev giyim kategorisinde % 33 ve plaj giyim kategorisinde sahip olduğu % 32 bilinirlik ile bu kategorilerdeki gücünü arttırmaya devam etmektedir.
Penti’nin marka gücü; köklü marka geçmişi, ,marka bilinirliği, ürün ve hizmet kalitesi ile birlikte güvenilirliğine dayanmaktadır. Trendy, genç, yenilikçi, ulaşılabilir ve ilham veren marka değerleri ile Penti, Türk kadınları tarafından ‘hep benimle’ dedikleri en yakın dost, en iyi arkadaş olarak tanımlanmaktadır.
Omnichannel yaklaşımı ile tüketiciye temas ettiği her noktada aynı deneyimi yaşatmayı hedefleyen Penti, dünyanın dört bir yanında yer alan yüzlerce mağazası ve online satış ağı ile tüketicisine benzersiz bir alışveriş deneyimi sunarken müşteri memnuniyetini de arttırmaktadır.
İç pazardaki güçlü konumunun yanı sıra global olarak da iddialı büyümesini sürdüren Penti, 2020 yılı sonunda ulaşacağı 600’ün üzerinde mağaza sayısı ve online satış sitesi ağı başarısını ülke sınırlarını dışına iddialı biçimde taşımaya devam edecektir.
Türkiye’de pazar lideri olmanın yanında Avrupa, Ortadoğu ve Balkanlar’ı kapsayan bölgede hızla büyüyen Penti, hemen hemen tüm çevre ülkelerde pazar lideri olarak başarısını sürdürürken yine bu bölgelerdeki bilinirliği ve marka gücünü global pazara taşımayı hedeflemektedir.