Teknoloji perakendeciliğinin öncüsü Teknosa, sektöründe yine bir ilki gerçekleştirerek araçta teslimat (Click & Drive) uygulamasını hayata geçirdi.

Sabancı Holding iştiraklerinden teknoloji perakendeciliğinin öncüsü Teknosa, sektöründe yine bir ilki gerçekleştirerek ‘Araçta Teslimat’ (Click & Drive) uygulamasını hayata geçirdi.

Çoklu kanal stratejisi ile müşterilerine diledikleri şekilde kesintisiz alışveriş yapma deneyimini yaşatan Teknosa,

yeni hizmetiyle mağaza görevlisi ile anlaşılacak teslimat/otopark noktasında buluşarak, mağazaya girmeye gerek kalmadan ürününü alma imkanı tanıyor.

Teknoloji severlerin, Teknosa.com veya mobil uygulama üzerinden yaptıkları alışverişlerinde

mağazadan al seçeneğini tercih etmeleri ve kendilerine ulaşacak SMS ile randevularını oluşturmaları yeterli oluyor.

İlk etapta Türkiye’de 11 ilde 19 mağazada pilot olarak hayata geçirilen Teknosa araçta teslimat hizmetinin, tüketicilerden gelecek talep doğrultusunda diğer mağazalarda da hayata geçirilmesi hedefleniyor.

Bilgi için:

Buradan diğer yazılarımıza ulaşabilirsiniz

Marka Hakkında

Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş. 2000 yılında, teknoloji perakendeciliği sektöründe; elektronik, bilişim, iletişim, kişisel bakım ve

optik alanlarında satış ve pazarlama platformu oluşturmak üzere, Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. bünyesinde kurulmuştur.

Marka, konusunda uzman çalışanlarıyla teknoloji alanında en doğru ürünü, en uygun fiyat ve en üstün hizmet kalitesi ile bütünleştirerek tüketicilere sunmayı hedefleyen bir perakende zinciridir.

Türkiye’de teknoloji perakendeciliğinde hizmet veren ilk ve en yaygın mağaza zinciri olan Marka, bugün mağazaları, internet sitesi ve mobil platformlarıyla çoklu kanalda kesintisiz hizmet vermektedir.

Marka, Teknosacell markasıyla mobil hat ve iletişim hizmeti veren tek teknoloji perakende şirketidir. Daha detaylı bilgiye adresinden ulaşabilirsiniz.