TikTok ve NetD Müzik Dünya Müzik Günü’nü #AkustikSöyle kampanyasıyla kutluyor

21 Haziran Dünya Müzik Günü her yıl büyük etkinlikler eşliğinde coşkuyla kutlanıyor. Yaşanan pandemiden dolayı bu yılki kutlamalar geniş bir çerçevede yapılamasa da, popüler kısa video platformu TikTok ve NetD Müzik bu güzel günün kutlanması için bir araya geldi.

#AkustikSöyle etiketiyle başlatılan kampanyada TikTok ve NetD Müzik, kullanıcıları en sevdikleri şarkının akustik versiyonunu söylemeye teşvik ederek yeteneklerini paylaşmaya davet etti.

TikTok kullanıcılarının büyük ilgi gösterdiği kampanya şimdiden 112 milyondan fazla görüntülenmeye ulaştı.

Müzik, TikTok’un yaratıcı DNA’sının en önemli parçasından biri ve müzikal anlamda yetenekli kullanıcılar platformda önemli bir kesimi oluşturuyor.

Özgünlük ve yaratıcılığın ön plana çıktığı T.T, müzikal yetenekleri sergilemek için önemli bir platform haline geldi ve birçok genç sanatçının geniş bir kitleye ulaşmasını sağladı.

Dünya Müzik Günü’nü kutlamak için gerçekleştirilen #AkustikSöyle kampanyası, farklı sanatsal geçmişleri olan kullanıcıları platformda bir araya gelmeye teşvik ederek müzik yoluyla bağ kurma duygusunu harekete geçiriyor.

Kampanyaya katılmak isteyen kullanıcılar, TikTok’un geniş müzik kitaplığındaki şarkılar arasından istedikleri şarkıyı seçebilir ve videolarını #AkustikSöyle etiketiyle paylaşabilirler.

Kampanya sonunda kazananlar, NetD Müzik platformunda yayınlanacak akustik müzik videosunda yer alma şansı bulacak.

T.T; kullanıcılarına sadece Dünya Müzik Günü’nde değil her zaman müzik eşliğinde kısa  video formatında eğlenceli içerikler oluşturmalarını, keşfetmelerini ve paylaşmaları sağlıyor.

Buradan diğer yazılarımıza ulaşabilirsiniz.!

Videolar

NetD Müzik
Irmak Arıcı
Ebru Yaşar
Ece Mumay
Bilal Sonses
TikTok Hakkında

Marka önde gelen kısa video uygulamasıdır. İnsanların hayatlarına ilham vermeyi ve zenginleştirmeyi misyon edinen marka, dünya üzerindeki herkesin videolar aracılığıyla tutkularını paylaşabilmesi ve yaratıcılığını ortaya çıkarabilmesine uygun pozitif bir uygulama deneyimi sunar. TikTok’un Los Angeles, New York, Londra, Paris, Berlin, Dubai, Mumbai, Singapur, Jakarta, Seoul ve Tokyo’da global ofisleri mevcuttur.