Yemeksepeti

Yemeksepeti, ülkemiz ve tüm dünya koronavirüs salgını nedeniyle olumsuz olarak etkilenmiş, birçok sektör ve en önemlisi de ‘hayat’ neredeyse durma noktasına gelmiştir. Koronavirüs kimseyi ayırt etmeden herkese bulaşabilmekte ve hayatları kabusa çevirebilmektedir. Maalesef ki yeni tür bir virüs olması ve aşısının dünya üzerinde henüz üretilmemiş olmasından dolayı birçok insan enfekte olmakmaktadır. Daha da kötüsü bu virüs sebebiyle hayatlarını kaybetmektedir.

İşte böylesine olumsuz bir tabloda sağlık çalışanlarıyla birlikte görev almak zorunda olan farklı meslek gruplarındaki çalışan insanlarda vardır. Şüphesiz, en büyük teşekkürü, alkışı sağlık çalışanlarımıza yaparken; aslında onlar gibi çalışmak zorunda olan, hayatın bir şekilde işlemesine yardımcı olan meslek gruplarındaki tüm emekçileri de unutmamak gerekir.

Tüm Türkiye’nin eve kapandığı bu dönemde televizyonda bangır bangır dönen yemek reklamlarıyla insanların isteklerini karşılamak ve onlara isteklerini ulaştırmak için aracı olan önemli markalardan birisi de Yemek Sepetidir. Bu dönemde Yemek Sepeti Dominos işbirliği ile sağlık çalışanlarına yardımlarını hiç kesmemiş ve aslında anlamlı bir değişikliğe de imza atarak emekçilerimizi hatırlatmıştır.

Yemek Sepeti, sosyal medya hesaplarındaki logosunu ‘Emek Sepeti’ olarak değiştirmiştir. Emek Sepeti, eve kapandığımız bu dönemde bizlerin ihtiyaçlarını kocaman bir pandeminin ortasında hayatlarını tehlikeye ulaştıran emekçileri unutmayarak, onlara vurgu yapan ‘Emek’ kelimesini marka ismine ve logosuna taşıyarak gönlümüzdeki teşekkürü kazanmıştır.

Teşekkürler Yemek Sepeti – Emek Sepeti,

Teşekkürler Tüm Sağlık Çalışanları ve Tüm Emekçiler!

Buradan diğer yazılarımıza ulaşabilirsiniz.!