Farklı sektörlerden birçok markaya 360 derece entegre pazarlama iletişimi hizmeti sunan Salt İletişim Grup, daha iyi bir gelecek inşa etmek için yarının dünyasına teknolojiler geliştiren, iklimlendirme çözümleri, motor kontrol sistemleri ve güç çözümleri alanlarında dünyanın önde gelen şirketlerinden biri olan Danfoss’un stratejik iletişim danışmanlığını üstlendi.

Danimarka’nın en büyük sanayi topluluğu olan Danfoss, Isıtma, Soğutma ve Havalandırma (HVAC) sektörüne; tasarım, verimlilik, konfor ve enerji tasarrufu odaklı, yenilikçi çözümler sunan bir dünya şirketidir. 86 yıllık bilgi birikimi ve başta Termostatik Radyatör Vanası olmak üzere mucidi olduğu ürünleriyle; İklimlendirme ve Enerji Verimliliği konularında güçlü ve uzman küresel bir merkezdir.

Danfoss teknolojisi; konut ve işyerlerinin soğutulmasını ve ısıtılmasını, gıdaların korunmasını ve taşınmasını, elektrik motorlarının hız kontrolünü, endüstriyel süreçlerin otomasyonunu ve yenilenebilir enerji üretiminin desteklenmesini sağlamaktadır.

Markalardan haberler için diğer içeriklerimize göz atın!