Türkiye’de evlere servisin öncüsü Domino’s, dijitalleşme vizyonunu ortaya koyduğu yeni reklam filmini yayınladı. Filmde, “Türkiye’nin En Çok İndirilen Restoran Uygulaması Domino’s” sloganıyla Ye-Kazan, Kişiye Özel Fırsatlar, Beklemeden Gel-Al,  Domino’s Cüzdan, Güvenli ve Tek Tıkla Sipariş, Sipariş Takibi gibi müşteri deneyimini güçlendiren dijital Domino’s uygulamaları anlatılıyor. 2019 yılından bu yana markanın yüzü olan Enis Arıkan’ın rol aldığı film, aktörün farklı sosyal kimlikleri canlandırdığı eğlenceli bir senaryoyla ilerliyor. 

Türkiye’de eve serviste 30 dakikada teslim garantisi veren ilk marka olan Domino’s, dijitalleşme vizyonunu ortaya koyduğu yeni reklam filmini yayınladı. Kreatif çalışmalarını Alametifarika’nın yürüttüğü yeni reklam filminde rol alan Enis Arıkan “Türkiye’nin En Çok İndirilen Restoran Uygulaması Domino’s” diyerek markanın iddialı lezzetlerinin yanı sıra Domino’s deneyiminin  fark yaratan hızına, güvenli ve tek tıkla ödeme imkanına, kişiye özel fırsatlarına ve pratik çözümlerine vurgu yapıyor. 

Filmde Domino’s’un 2019 ‘dan bu yana yüzü olan Enis Arıkan, kendine has üslubuyla her uygulamanın tanıtımında farklı yaş gruplarındaki farklı karakterleri canlandırıyor. Film boyunca kimi zaman kütüphanede, kimi zaman ofiste, kimi zaman duşta, kimi zaman çalışma ya da oturma odasında gördüğümüz Arıkan; Ye-Kazan, Kişiye Özel Fırsatlar, Beklemeden Gel-Al, Domino’s Cüzdan, Güvenli ve Tek Tıkla Sipariş, Sipariş Takibi gibi dijital Domino’s uygulamalarının yemek deneyimini her yaşta ve her yerde keyfe dönüştüren niteliklerine atıfta bulunuyor. Film, “Türkiye Domino’s’u çok seviyor. Domino’s da seni çok seviyor Türkiye’m” sözleriyle bitirilerek hizmetleriyle ülkemizin dört bir yanını ulaşan markanın kapsayıcılığının altını çiziyor.

Reklam filmini izlemek için: 

Reklamın Başlığı: Domino’s Dijital Deneyim

Reklamveren: Domino’s

Relamveren Temsilcisi: Pınar Togay, Melis Aydemir, Görkem Akyavuz

Medya Planlama: Zeynep Yuvanç Uslu

Reklam Ajansı:  Alametifarika     

Kreatif Direktör: Odisseas Sevsevme, Kaan Ayçe, Ozan Özüm Özbey

Yaratıcı Grup Liderleri : Anıl Bağcık, Dilan Bayar 

Yaratıcı Grup: Barış Cihan Peşmen, İlayda Yasmin Öntülmüş, Burak Çolak, Aykut Akıncı, Seda Nur Hazır, Bilal Gül, Derya Kılıç

Müşteri İlişkileri: Duygu Yılmaz

Stratejik Planlama: Berra Katlav, Mervenaz Mete

Ajans Prodüksiyon: Merve Haklı, Gülin Sarpel, Murat Demir

Yönetmen: Serdar Erener

Prodüksiyon Şirketi: Terfilm

Post Prodüksiyon: Sinefekt

www.prnewstr.com