KOTON’DAN YENİ REKLAM FİLMİ: SEZONUN HİTLERİ KOTON’DA! #SezonunHitleriKotonda

Şehirli, genç ve genç ruhlu trendsever kadınların markası Koton, yeni reklam filmiyle modaseverlere ilham vermeye devam ediyor. “Sezonun Hitleri Kotonda” sloganıyla sonbahar kış trendlerine vurgu yapan reklam filminde, sosyal medya fenomenleri Ceylan Çapa, Şule Karaok ve Selin Yağcıoğlu gibi isimler de karşımıza çıkıyor. 

Şehir hayatındaki kadınların temposuna ve stiline dikkat çeken reklam filmi TBWA imzasını taşırken, filmin müziğini ise Jingle Jackson üstleniyor.

Sezon hitlerini ve trendleri takip eden farklı stillerin karşımıza çıkaran film, iddialı  müziğiyle de dikkat çekiyor. Genç kitleyi kucaklayan yeni reklam filminde leopar desen, kapitone mont, peluş kaban, tüvit takım gibi sezonun hit’leri ön plana çıkıyor. Retro modasına dikkat çeken İspanyol paça, kolej etek kombinleri ise 70’lerin parti ortamında yansıtılıyor.  

TV, dijital ve sosyal medya kullanımlarıyla moda tutkunlarına ulaşmayı amaçlayan kampanya, #SezonunHitleriKotonda hashtag’iyle moda severleri bir çatı altında buluşturuyor.