Türkiye’de UX, CX ve EX kavramlarına odaklanan ilk ve tek etkinlik olan Deneyim Tasarımı & Yönetimi Zirvesi XCO’21’in programı belli oldu.

Kendisi de bir deneyim olarak tasarlanan zirve “Deneyimin Kalbi”, “Deneyimin Aklı”, “Deneyimde Dönüşüm”, “İleri Deneyim Teknolojileri”, “Deneyim +” ve “Özel Deneyim Uygulamaları” olmak üzere altı ana bölümden ve 17 alt başlıkta kurgulandı. 18:00’a kadar alanında uzman isimlerin katılımcıları yeni içgörülerle buluşturduğu sunumların ardından “Müşteri Deneyimini En İyi Yöneten Markalar” A.L.F.A. Awards Ödül Töreni ile “Customer Brands” olarak ödüllerine kavuşacak.

İşte tüm gün sürecek Deneyim Tasarımı ve Yönetimi Zirvesi XCO’21’in programı:

Deneyim Tasarımı ve Yönetimi Zirvesi XCO’21 kayıtları başladı

XCO’21’de neler konuşulacak

Deneyimin Kalbi

Deneyimin Kalbi bölümü “Kolaylık (Convenience) – Yeni Savaş Alanı”, “Sadakat – Paha Biçilemez mi?” ve “Ağızdan Ağıza Pazarlama: Pazarı Ele Geçirir” olmak üzere üç farklı oturumu kapsıyor:

Deneyim Aklı

Bu başlıkta “Müşteri Deneyimi Değeri – Yaşam Boyu”, “Müşteri Hizmet Maliyeti – Minimize mi Edelim Ya Da Ne?” ve “NPS – Sihirli Performans Göstergesi” oturumlarıyla “Deneyim Aklı” konusu kapsamlı bir şekilde ele alınacak.

Deneyim Dönüşümü

Bir süredir pazarlama dünyası sadece iyi bir müşteri deneyiminin yeterli olmadığının farkında. Artık tüketici, sürekli iyileştirme, güncelleme ve deneyimi dönüştürecek eğlenceli içeriklere ihtiyaç duyuyor. Deneyim dönüşümünün bütünsel olarak ele alınacağı bu başlık, 3 farklı oturuma ev sahipliği yapacak.

İleri Deneyim Teknolojileri

Bu bölüm yapay zekadan karışık gerçekliğe kadar deneyimi zamanın ötesine taşıyan teknolojilerin konuşulduğu oturumlara ev sahipliği yapacak.

Deneyim +

Deneyim + başlığında lüks deneyimden sürdürülebilirlik felsefesine ve hatta deneyim evreninin genişlemesine kadar üç farklı oturumda deneyimi yükselten unsurlar tüm detaylarıyla konuşulacak.

Özel Deneyim Kurguları

Özel deneyim kurguları ödeme, oyun ve çalışan deneyimi üzerinden anlatılacak.

Markaların dünyasını keşfetmek için tıklayınız!

Kaynak:MarketingTürkiye